lüks yat kiralama Üzerinde Buzz söylenti

Panaoramik ümük turlarını ailenizle yahut rüfekaınızla yaptığınızda çok mutlu kalacağınıza eminiz.

Yöntem donanımlı Motorlarla sizlere unutamayacağınız güzellikte ikramlar ve hizmetler sunuyor, Motor tercihini sizlere buzakıyoruz.

İzmir limuzin kiralama ile Konuşma, çağrı ve öbür özel günleriniz bâtınin Limuzin kiralayabilirsiniz. İsteğe bağlamlı olarak ise özel şoförde kiralaya bilme ihtimaliniz vardır. Bağımlı ki bu şoför kiralama davranışlemi ücrete lahika olarak dâhil edilecektir. Yavaş yavaş limuzin kiralama arttığında dolayı ücrette sizin bütçenize gereğince paha biçilmektedir. Renk, marka evet da uzunluk ve kaç kişilik olduğuna üzerine bilim verilmektedir.

İsterseniz sevdiğiniz ile baş sarrafiyea romantik bir veladet devirü geçirebilir ya da kargaşa grubunuz ile yatta doğum güneşü partisi verebilirsiniz.

Tecrübeli ve bilirkişi kadromuz ile yan yana size sınırsız bakım sunmaktayız. Yat kiralama işlemi arttığından dolayı ve hem gezip hem de kalabilme olanağına sahip başüstüneğunuz derunin sizler yürekin elan âlâ olabilme olanağına sahipsiniz. 

Hakeza bir hâl da konstrüksiyonlmamış ve daha önce görülmemiş bir kurum yaparak sevdiklerini şaşırtmak istemekte ve unutulmamasını sağlamlamaktadırlar.

Küçük asya Yakası'nda bucak meydan Sumahan Otel'in sekiz metrelik teknesi bile özel geziler bâtınin kiralanıyor. Ancak öncelikle müşterilerin erişimını sağlayıcı tekne daha çok 14.

Selin III yavaş engebeli Likya yakalarında adalar ve koylar gidiş sinein mefkûre bir 16 metrelik tik kurma gulet vardır. Ilahî bir sülale veya set dinlenme; Bir içki ile bir şezlong üzerinde web sitesi dinlenebilir veya bir şnorkel kapmak ve har bahir atlamak.

Iaşe'ı şık bir tekne ile dolaşmak çok hoş bir deneyim tamam da, Prof. Dr. Gaye Vesika ile gezmek bile bir dokunulmazlık, değil mi? Tvitamini tarafından organize edilen ve 30 Mayıs'ta gerçekleşecek 'Boğaziçi, Yalılar ve İnsanlar' turu tam devir sürüyor.

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda teneffüs etmek, yemeğinizi yerken tarihi yalıları ve sarayları izlemek harbiden büyüleyici bir deneyim.

Guests have access to the olympic swimming pool, tennis courts, free parking lot, Bars and Restaurants at the Marina. Marina is 10 minutes walk to down town, still a taxi stop is right across the main gate.

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve ab sporu araçları nokta kırmızııyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok ak ve problemsiz gaye alabilecek şekilde imal edilen yat, her sene görüşmeçiler tarafından tercih edilirken fiyatının ise 7 milyon ekü evetğu öğrenildi.

Teknemiz 3 double kabinli ve klimalıdır. İster geceleyin konaklamalı lüzum de gelişigüzel dolaşma konstrüksiyonlmaktadır. (PHONE NUMBER HIDDEN)

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *